Firma


Firma AL–QUICK rozpoczęła swą działalniość w 1999 roku. Od samego początku naszej działalności ciągle poszukujemy nowych, jeszcze lepszych i bardziej skutecznych metod zabezpieczania pojazdów przed kradzieżą i włamaniem. Dysponujemy własnym, dobrze wyposażonym serwisem instalacyjnym oferując przy tym wyłącznie produkty najbardziej renomowanych firm, na montaż których posiadamy niezbędne certyfikaty i świadectwa autoryzacji. Zajmujemy sie również montażem zabezpieczeń przeciwwłamaniowych i monitoringiem zarówno dużych obiektów jak i domów mieszkalnych.

W kolejnych latach poszerzaliśmy swoją działalność o zabezpieczenia mechaniczne samochodów przed kradzieżą (blokady skrzyni biegów firmy Dipol), urządzenia dodatkowego wyposażania pojazdów, jak centralne zamki, elektryczne podnośniki szyb, czujniki cofania, zestawy głośno mówiące do telefonów komórkowych, CB radia, radia CD/MP3/USB, nagłośnienia pojazdów, zarządzanie flotą pojazdów na bazie GPS/GSM, nawigację satelitarną.

Współpracujemy również z firmą Guard System Polska S.A. zajmującą się lokalizacją skradzionych obiektów. Moduł GS 501 firmy Guard System jest najskuteczniejszym środkiem zabezpieczającym samochody jak również inne obiekty (maszyny budowlane). Świadczy o tym skuteczność poszukiwań – ponad 95% obiektów zastaje odnaleziona w dniu kradzieży.

Zawsze współpracowaliśmy z najlepszymi producentami i importerami z branży zabezpieczeń, co przekładało się na wysoką jakość naszych usług, wysoką pozycje w branży i dobrą opinię wśród klientów. Produkty dostępne w naszej ofercie, zawsze są starannie wyselekcjonowane i sprawdzone pod względem niezawodności i funkcjonalności. Naszym wielkim atutem, poza najlepszymi dostawcami sprzętu, jest kadra techniczna firmy. Nasz personel charakteryzuje duże doświadczenie, wiedza teoretyczna i wysoka kultura techniczna. Posiadamy bardzo dobre zaplecze techniczne – dwa duże warsztaty wyposażone w nowoczesny sprzęt. Zajmujemy się również komputerowa diagnostyką pojazdów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z chęcią doradzimy i odpowiemy na Państwa pytania.

My nie "zakładamy" alarmów, my zabezpieczamy samochody.